Úvodní strana » Pro zájemce » Informace pro školy

Informace pro školy

Na této stránce budou zařazovány konkrétní informace pro zájemce o projekt a konkrétní pokyny k organizaci
a realizaci ověřování pro školy, které nejsou zařazeny v pokusném ověřování, ale chtěly by některé postupy vyzkoušet na své škole.

Červen 2014

Dodatek k ŠVP – příklad úpravy ŠVP v rámci pokusného ověřování programu Pohyb a výživa. (celý dokument je ke stažení zde: PaV_Dodatek_k_ŠVP_priklad)

Příklad možného zpracování úpravy ŠVP (Dodatku k ŠVP). Jedná se o příklad sestavený pro oblast pohybu a pro oblast výživy. Příklad dodatku mohou školy využít jako vzor, který je třeba upravit podle konkrétní situace na škole a vlastních záměrů. Pochopitelně lze návrh měnit a dodávat i další náměty, případně řešit úpravu ŠVP jiným způsobem. Pokud je součástí ŠVP i ŠVP ŠD, měly by být zařazeny i změny týkající se školní družiny, pokud má škola samostatný ŠVP ŠD, zpracuje pro tento dokument samostatný dodatek.

AKTUALITY

Závěrečná evaluační zpráva pokusného ověřování

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy schválilo závěrečnou evaluační zprávu pokusného ověřování.

 

16.02.2016

První výsledky pokusného ověřování

Na webových stránkách NÚV byly zveřejněny některé vybrané výsledky pokusného ověřování programu "Pohyb a výživa".

01.12.2015

Pozvánka na závěrečné setkání pokusného ověřování Pohyb a výživa

Národní ústav pro vzdělávání a Ministerstvo školství mládeže a tělovýchovy Vás zvou na závěrečné setkání řešitelů pokusného ověřování účinnosti programu zaměřeného na změny v pohybovém a výživovém režimu žáků základních škol, Pohyb a výživa.

19.11.2015
 

Naši partneři